7 причин, чому лубрикант має бути частиною вашого розпорядку здоров’я

Процедура оздоровлення покликана покращити ваш спосіб життя та підбадьорити вас. Деякі люди займаються тренуваннями, а інші доглядають за шкірою, а багато хто має і те, і інше!

Оскільки кожна частина здоров’я людини важлива, можливо, вам варто подумати про створення процедури інтимного оздоровлення.

Основа простої інтимної оздоровчої процедури

1. Пийте більше води.

Так, перший крок простий. Коли людина зволожена, це може сприяти кращому самозмазуванню. Medical News Today повідомляє, що зневоднення може негативно вплинути на сексуальну активність.

2. Висипайтеся.

Фонд сну стверджує, що дослідження показують, що якісний сон може сприяти кращому сексуальному життю, а здорове статеве життя може сприяти покращенню сну.

3. Прийміть своє сексуальне я.

У той час як партнерський секс може бути прекрасним і повноцінним, сольний секс з самим собою може допомогти зберегти зв’язок зі своєю сексуальною стороною. Знання того, що приємно, а що ні, може допомогти зробити секс із вашим партнером ще кращим!

7 причин, чому лубрикант має бути частиною вашого розпорядку здоров’я

Багато людей не розуміють важливості особистих мастил під час усіх типів сексуальних ігор — сольного сексу, сексу в партнерстві, гри в секс-іграшки тощо. Ніжна тканина пеніса може бути пошкоджена тертям, а вагінальні мікророзриви можуть статися навіть під час найніжніших занять любов’ю.

Причина №1: полегшення дискомфорту

Сухість може бути незручною. Лубрик — чудовий спосіб усунути сухість. Залежно від типу сексу, який вам подобається, розгляньте силіконову формулу , яка забезпечить тривале змащення.

Причина №2: підвищення чутливості та збудження

Лубриканти допомагають пальцям, частинам тіла та секс-іграшкам краще ковзати — і це краще !

Пам’ятайте також, що існують формули для чуттєвого збудження , які поєднують інгредієнти для змащення ТА сексуальної стимуляції — безпрограшний!

Причина №3: ​​Зменшення тертя

Хоча деяке тертя може бути приємним, іноді тертя може бути відверто болючим. Персональне мастило ідеально підходить для того, щоб гра була плавною та приносила задоволення.

Причина №4: боріться з наслідками старіння, прийому ліків і гормонів

Є кілька факторів, які можуть заважати вашому організму виробляти достатню кількість природної мастила. Ось де особисте мастило приходить! Лубриканти можуть допомогти вашому тілу отримати природне змащення, коли воно не працює на повну потужність.

Причина №5: покращує відчуття від сексу!

Дослідження, проведене Університетом Індіани, показало, що майже 70 відсотків жінок повідомили, що використання лубрикантів робить секс дуже приємним і комфортним.

Причина №6: мастило є необхідним для анального сексу

Оскільки пряма кишка не змащується самостійно, дуже важливо використовувати мастило, особливо мастило, створене спеціально для анальних ігор. Розглянемо преміум анальне мастило Swiss Navy, яке містить гвоздичну олію, яка є чудовим природним засобом для зволоження сухої шкіри та є природним анестетиком, який допомагає оніміти та зменшує біль.

Причина №7: робить презервативи безпечнішими

Змащення може допомогти зменшити ймовірність того, що презервативи порветься або впаде. Але майте на увазі, якщо ви використовуєте латексні презервативи, обов’язково використовуйте мастило на водній або силіконовій основі , оскільки мастила на масляній основі можуть призвести до руйнування презерватива.

Чи готові ви розпочати власну процедуру інтимного оздоровлення?

Це сім важливих причин, чому персональний лубрикант варто включити у ваше власне інтимне здоров’я, а також три прості кроки, які ви можете зробити, щоб почати.