Як вибрати лубрикант, який підходить саме вам

Невпевнений, з якого почати вибір лубриканта? Ось корисна інформація, яка допоможе вам визначити, як обрати правильний лубрикант для будь-якої ситуації і потреб.

Як обрати ідеальний лубрикант для себе?

По-перше, розгляньте, для чого ви будете використовувати лубрикацію, і потім рухайтеся від цього.

#1 – Визначте, як ви будете використовувати свій лубрикант.

Те, як ви будете насолоджуватися лубрикантом, може впливати на ваш вибір.

Секс з партнером

Особиста гра

Заняття секс-іграшками

Анальна гра

Уретральний саундинг

Електростимуляція

Як зволожувач для вагіни

При виборі лубриканта для електростимуляції або e-stim, водна формула працює винятково добре, оскільки вона діє як провідник.

І, хоча силіконовий лубрикант відмінний для анальної гри, він несумісний з силіконовими секс-іграшками. Це тому, що силіконовий лубрикант може розкладати та погіршувати матеріал з силікону з часом. Водяні формули найчастіше найкраще використовувати разом зі задоволенням продуктів.

#2 – Враховуйте алергії та чутливість шкіри.

Майте на увазі, до яких інгредієнтів ви можете бути чутливі. Розгляньте природні, органічні або лубриканти з обмеженою кількістю інгредієнтів, якщо ви знаєте, що у вас чутлива шкіра.

Оскільки прямий кишечник не забезпечує самолубрикації, зазвичай рекомендують силіконові лубриканти. Це тому, що вони зазвичай мають товсту формулу, призначену для надання додаткового амортизаційного ефекту і є довготривалими.

Порада Swiss Navy! Управління з питань харчових продуктів та ліків США (FDA) вважає лубриканти медичними виробами, і тільки формули, які отримали схвалення або регулювання FDA, можуть використовувати назву "лубрикант". Це один із способів знати, що формула, яку ви використовуєте, була лабораторно протестована.

#3 – Розгляньте лубриканти, які створені з урахуванням вас.

Деякі лубриканти створені з урахуванням рівня pH вагіни, призначені спеціально для мастурбації або веганів, або створені для старших, менопаузальних жінок, яким потрібна додаткова вологість.

Відведіть час, щоб визначити, чи є щось додаткове, що може бути корисним для вас, наприклад, колекція Desire by Swiss Navy, створена жінками для жінок.

Вибір лубриканта - Швидкий чек-лист

_____ Як ви будете використовувати свій лубрикант?

_____ У вас є алергії або чутливість шкіри?

_____ Розглядаєте спеціалізований лубрикант для задоволення ваших конкретних потреб?

_____ Чи сумісний ваш вибір лубриканта з секс-іграшками?

_____ Якщо ви обрали лубрикант для партнерської гри, чи враховані вподобання вашого партнера?

_____ Можливо, вам варто замовити кілька різних лубрикантів для експериментів?

_____ Чи додадуть лубриканти для відчуттів, які гріють або надають смак, ще одну розмірність ваших сексуальних занять?

Також майте на увазі, що особисті лубриканти мають рекомендований термін придатності. Добрим правилом є заміна особистих лубрикантів кожні шість до дев'яти місяців.

Порада Swiss Navy! Зберігайте свої лубриканти в прохолодному, сухому місці при кімнатній температурі і завжди переконайтеся, що кришка тісно закрита під час зберігання.

Вибір лубриканта - це особистий вибір, але витрачання часу на вивчення різних варіантів допоможе вам знайти той, який працює найкраще для вас.